Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради ?>

Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради

Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради є виконавчим органом Сумської міської ради, утворюється Сумською міською радою, їй підзвітний та підконтрольний, підпорядкований виконавчому комітету Сумської міської ради та міському голові міста Суми, оперативно підпорядкований заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

Департамент у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами і розпорядженнями Президента України, актами Кабінету Міністрів України, іншими нормативними актами, рішеннями Сумської міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями Сумського міського голови та положенням про департамент інфраструктури міста Сумської міської ради.

Основними завданнями Департаменту є забезпечення реалізації державної та міської політики в наступних галузях житлово-комунального господарства:

 1. капітального, поточного ремонту, реконструкції об’єктів житлового фонду;

 2. утримання, поточного та капітального ремонтів, реконструкції об’єктів комунального господарства;

 3. управління об’єктами житлового господарства (крім приватного сектору), забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються населенню;

 4. поводження з твердими побутовими відходами, регулювання чисельності безпритульних тварин;

 5. холодного водопостачання та водовідведення, очищення стічних вод;

 6. теплопостачання та гарячого водопостачання;

 7. надання ритуальних послуг населенню;

 8. здійснення заходів з благоустрою міста у межах комунального замовлення;

 9. обстеження та видалення зелених насаджень.

Департамент відповідно до покладених на нього завдань здійснює наступні функції:

 1. Здійснює повноваження власника щодо управління об’єктами комунального господарства комунальної власності міста Суми та забезпечує додержання державної політики, в тому числі в інтересах територіальної громади м. Суми, в сфері управління об’єктами комунального господарства.

 2. Здійснює повноваження замовника капітального ремонту, реконструкції об’єктів житлового господарства.